Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr GF08650

  • Mieszkanie
  • Rotmanka
  • 2 300 zł

Cena:
2 300 zł   66 zł/m2
Cena najmu:
650.00
Opłata dodatkowa:
650.00
Powierzchnia całkowita:
35.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Kuchnia:
Nie
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025 r.
Typ budynku:
Blok mieszkalny
Stan techniczny:
Wysoki standard
Opiekun:
Natalia Bielińska
Telefon do opiekuna:
601 988 150
Nr licencji:
2347
Email do opiekuna:
natalia.bielinska@tkn.pl

Opis oferty

Najem okazjonalny. Tylko dla niepalących.

Do wynajęcia nowe, gustownie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie na Rotmance w nowo oddanym do użytku budynku na osiedlu Atut wybudowanym przez Inpro.

Świetna lokalizacja b. blisko obwodnicy, tylko 9 km do centrum Gdańska. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy (Lidl, Biedronka), lokale gastronomiczne oraz inne punkty usługowe.

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty codziennego użytku: telewizor, pralka, zmywarka, piekarnik, płyta elektr., okap, lodówka itp.). 

Niewątpliwym atutem mieszkania jest słoneczny balkon, winda, miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne 100 zł.) oraz komórka lokatorska.

Opłaty czynszowe ok. 650 zł. + prąd. Kaucja w wysokości 3.000 zł. 

Wydanie od zaraz.

Serdecznie zapraszamy!

 

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Umeblowanie: Tak, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: 1 miejsce w hali garażowej, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Tak,

telefon:
58 552 37 11
telefon:
601 988 775
fax:
Fax: 58 552 37 17
email:
gryf@tkn.pl
adres www
www.gryf.tkn.pl