Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr KO06401

  • Mieszkanie
  • Sopot Dolny
  • 2 600 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
2 600 000 zł   16 529 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Sopoy
Gmina:
Sopot
Miejscowość:
Sopot Dolny
Ulica:
PARKOWA
Powierzchnia całkowita:
157.3 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1912 r.
Typ budynku:
Kamienica
Stan techniczny:
Do remontu
Opiekun:
Izabela Uberhuber
Telefon do opiekuna:
602 652 266
Nr licencji:
895
Email do opiekuna:
biuro@kontraktsopot.pl

Opis oferty

Wyjątkowa oferta,  SOPOT DOLNY PAS NADMORSKI – z widokiem na morze.

Prestiżowa lokalizacja, dla wymagającego klienta. Apartament w najbardziej pożądanej dzielnicy - w Sopocie Dolnym na ulicy Parkowej. W  w otoczeniu innych pięknych i klimatycznych kamienic. Zaledwie 150m  od morza i pięknej piaszczystej plaży, a do ulicy Bohaterów Monte Cassino (słynnego deptaka, pełnego restauracji, klubów i sklepików) można dojść w ciągu 10 minut. 

Atrakcyjna kamienica to zabytkowy, unikatowy to  budynek z pochodzący z 1912 roku, znany w Sopocie jako Kamienica Budowniczego Suhra. Budynek jest ogrodzony (domofon przy furtce wejściowej), ogród zagospodarowany zielenią i obiektami małej architektury. Cała kamienica została starannie odrestaurowana, zadbano o elewację oraz klatkę schodową. 

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.  Zachowane stiuki, nowe drewniane okna, zdobione drzwi wewnętrzne czy oryginalne kaloryfery dodają wnętrzu uroku. Wysokość lokalu (około 3 metry) zapewnia poczucie przestrzeni.

Mieszkanie posiada trójstronną ekspozycję okien na północ, południe i zachód. Z balkonu i okien rozpościera się malowniczy i niepowtarzalny widok na morze. Lokal jest odświeżony i gotowy do własnej aranżacji. Na podłodze znajdują się oryginalne dębowe deski. Mieszkanie składa się z 5 przestronnych pokoi, 2 kuchni oraz 2 łazienek i dużego korytarza. 

Do lokalu przynależą 2 miejsca parkingowe przed budynkiem (brama otwierana na pilota) oraz dwie piwnice. W kamienicy działa duża, prężna wspólnota mieszkaniowa (9 lokali).  Opłaty administracyjno-eksploatacyjne wynoszą  550 złotych miesięcznie.

 

  

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Umeblowanie: Nie, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: Brak, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: Gazowe, Winda: Nie,