Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014854

  • Mieszkanie
  • Gdynia Chwarzno - Wiczlino
  • 889 999 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
889 999 zł   8 674 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Chwarzno - Wiczlino
Ulica:
FILIPKOWSKIEGO STANISŁAWA
Powierzchnia całkowita:
102.6 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
4
Typ budynku:
Apartamentowiec
Stan techniczny:
Wysoki standard
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM MIESZKANIE 4 POKOJOWE GDYNIA CHWARZNO - WICZLINO

LOKALIZACJA: WICZLINO OGRÓD to bardzo porządana lokalizacja dla mieszkańców Gdyni. Najbliższe otoczenie to budynki wielorodzinne, w dość niskiej i luźnej zabudowie. Uliczki wewnętrzne są w całości zagospodarowane, jest urządzona zieleń, chodniki, alejki spacerowe. To wszystko co potrzebne nam do życia dostaniemy na miejscu w dzielnicy. Małe sklepy osiedlowe, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, LIDL. Mamy komunikację autobusową z centrum Gdyni , poprzez Witomino, poprzez Dąbrowę, dalej z Gdańskiem i Sopotem.

Już w tym roku zostanie otwarte nowe centrum naukowe, dosłownie na przeciwko ( przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ), z nowymi technologiami, z halą sportową, w najbliższym czasie basenem. dzięki podpisanej umowie między Miastem Gdynia, Microsoft będzie to jedeno z osiemnastu takich miejsc na świecie.

OPIS LOKALU: To jedna z niewielu ofert w takim standardzie. Od samego początku każdy detal realizowany był według projektu architekta wnętrz, poprzez dobór elementów wyposażenia pod względem użyteczności, jakości i kolorystyki.
I POZIOM - to salon z aneksem kuchennym i jadalnią, o powierzchni około 55 m2, z wyjściem na mały taras o powierzchni 14 m2. Ta przestrzeń jest bardzo dobrze doświetlona, funkcjonalnie zaprojektowana. Wyposażenie tej części mieszkania jest dopasowane kolorystycznie, tworząc ład i harmonię. W części rodzinnej poziomu I, mamy jeszcze dwie sypialnie 12 i 10 m2i sporą łazienkę z indywidualnie zaprojektowaną kabiną prysznicową. W korytarzu sprytnie ukryte są szafy, a całość dopełnia oświetlenie ledowe.

II POZIOM - to antresola, z przepiękną łazienką, z wanną po środku ( widoczna na zdjęciach ). Wyposażona jest również w pralkę i oddzielnie w suszarkę. Wszystko ukryte jest w zabudowie.
To co bywa rzadkością, to taras o powierzchni 125 m2, z wystawą od strony południowo-zachodniej. Jest intymność. Częściowo ta powierzchnia jest zabudowana profilami szklanymi wraz z zadaszeniem i zamykaniem. Domek ogrodniczy służący do przechowywania narzędzi i mebli ogrodowych.
Dodatkowa jest miejsce w hali garażowej i komórka za 39.000,-zł

Charakterystyka:

Balkon: Taras, Umeblowanie: Tak, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: 1 miejsce w hali garażowej, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Tak,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl