Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014851

  • Mieszkanie
  • Gdynia Dąbrowa
  • 581 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
581 000 zł   6 116 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Dąbrowa
Ulica:
NAGIETKOWA
Powierzchnia całkowita:
95.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
4
Typ budynku:
Blok mieszkalny
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM MIESZKANIE 4 POKOJOWE GDYNIA DĄBROWA

LOKALIZACJA: Fantastyczna... takich miejsc jak te jest niewiele. Mały zespół, nie wysokiej zabudowy, paro klatkowy, usytuowany na ścianie lasu. Cisza spokój. Mamy wszędzie blisko ( szkoła, tereny rekreacyjne, ścieżki leśne ), sklepy osiedlowe, a w pobliżu Biedronka, trochę dalej Tesco. Bardzo dobra komunikacja, z Gdynią, Sopotem i Gdańskiem.
Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest działka gruntu o powierzchni ponad 3000 m2, stanowiąca ładnie urządzony ogród, przeznaczony do wspólnego korzystania przez mieszkańców tylko tego budynku.

OPIS LOKALU: Mieszkanie dwupoziomowe, na pierwszej kondygnacji. POZIOM I stanowi - salon, płynnie połączony z częścią jadalną i dalej kuchnią. Na tym poziomie mamy też sypialnię i wc.
Na POZIOM II - prowadzą schody zabiegowe, tu są dwie sypialnie ( w skosach ), spora łazienka z wanną, z hydromasażem i kabiną prysznicową. Po obrysie podłogi mamy około 40 m2, plus łazienka.
Stolarka okienna z PCV, drzwi wewnętrzne z naturalnego drewna. Na podłogach poziomu pierwszego ułożono parkiet z naturalnego drewna, w części kuchennej mamy terakotę.
Na poziomie drugim na podłogach są panele podłogowe, łazienka funkcjonalna. Dodatkowym atutem, co rzadko się zdarza jest suszarnia do wspólnego korzystania, pomieszczenie wspólne, gdzie odbywają się zebrania wspólnoty, spora piwnica ponad 5m2 i garaż, za dodatkową opłatą 30.000,-zł .
Koszty eksploatacyjne w porze letniej wynoszą około 700,-zł

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Umeblowanie: Nie, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: Garaż, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: Kotłownia lokalna, Winda: Nie,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl