Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014837

  • Dom
  • Rumia
  • 790 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Dom
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
790 000 zł   4 051 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Rumia
Gmina:
Rumia
Miejscowość:
Rumia
Ulica:
HUTNICZA
Powierzchnia całkowita:
195.0 m2
Powiedzchnia działki:
709.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
4
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM DOM RUMIA - a ogród to prawdziwy rarytas, od strony słonecznej

LOKALIZACJA: Bardzo dobre miejsce, oddalone od głównych ulic i arterii komunikacyjnych. Mamy cisze i spokój. Jednocześnie jest dość blisko galerii handlowej, środków komunikacji SKM,linie autobusowe. Najbliższe otoczenie, to budownictwo jednorodzinne o dość niskiej intensywności zabudowy.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dom bardzo solidnie wybudowany. Ściana trójwarstwowa postawiona z pustaka ceramicznego, z dodatkowym dociepleniem zewnętrznym. Dach kopertowy, pokryty papą.
Na każdej kondygnacji mamy około 60 m2. PIWNICA - jedno pomieszczenie to kuchnia tzw. robocza, pokój sportowy, warsztat, kotłownia ( piec z zasobnikiem ciepłej wody marki WOLF, dodatkowo jest piec na paliwo stałe.
PARTER - stanowi pokój dzienny, mający funkcję wypoczynkową i stołową, o powierzchni 23 m2 , z wyjściem bezpośrednim na taras i do ogrodu. Według projektu były to dwa pokoje.
kuchnia wraz z wyposażeniem w cenie, jest też jadalnia o powierzchni łącznie 18m2. W korytarzu mamy garderobę, a w wiatrołapie są dodatkowe zabudowy.
PIĘTRO - 3 sypialnie ( 21,3 ; 14 ; 13 m2 ), łazienka 5m2, z dużą kabiną prysznicową, jest oddzielnie wc.

Dom bardzo zadbany, na podłogach ułożono deski sosnowe, stolarka okienna skrzynkowa, z drewna, drzwi wewnętrzne drewniane.
Przepiękny ogród - mamy mnóstwo różnych nasadzeń ( krzewy, drzewka, mnóstwo kwiatów ) , wiata ogrodowa. POLECAMY...............

Charakterystyka:

Balkon: Taras, Elektryczność: W budynku, Gaz: W budynku, Kanalizacja: W budynku, Garaż: Garaż, Woda: W budynku, Ogrzewanie: Gazowe,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl