Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014832

  • Mieszkanie
  • Gdynia Mały Kack
  • 344 300 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
344 300 zł   7 326 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Mały Kack
Ulica:
Miła
Powierzchnia całkowita:
47.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
2
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
2
Typ budynku:
Apartamentowiec
Stan techniczny:
Dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM MIESZKANIE 2 POKOJE GDYNIA MAŁY KACK
A na Miłej jest miło..............

POŁOŻENIE:
Urocze miejsce, małe kameralne osiedle, w całości ogrodzone z bramą wjazdową sterowaną elektronicznie. Budynki są w charakterze małych kamieniczek, kojarzących się też z zabudową szeregową. Ciekawa architektura, z klatki schodowej jest wejście tylko do czterech mieszkań. Na terenie osiedla mamy wygrodzony, zamykany plac zabaw dla dzieci, z niezbędnym wyposażeniem. Są miejsca parkingowe dla ewentualnych gości. Położenie osiedla, z dala od hałasu podnosi dodatkowo jego atrakcyjność. Jednocześnie mamy blisko do środków komunikacji ( 10 min. do Sopot ; 10 min. do Gdyni oraz dobre połączenie z Gdańskiem poprzez obwodnicę trójmiejską.

OPIS LOKALU:
Mieszkanie dwustronne jest położone na parterze budynku, od strony pokoju dziennego mamy wysokość pierwszego piętra. Dobry układ funkcjonalny - salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 22 m2, jest bezpośrednie wyjście na balkon od strony południowo-zachodniej. Sypialnia 12 m2 z zabudową typu Komandor. Łazienka 5 m2 z wanną w całości w glazurze, są szafki i oświetlenie halogenowe. Na podłogach ułożono panele podłogowe, w przedpokoju szafa w zabudowie,drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie z sieci miejskiej, mieszkanie opomiarowane. Do samodzielnego garażu, o powierzchni 20 m2, mamy dostęp bezpośrednio z klatki schodowej, cena 20.000,-zł.

Sympatyczne osiedle polecamy..............

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: Garaż, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Nie,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl