Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014810

  • Dom
  • Koleczkowo
  • 620 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Dom
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
620 000 zł   3 647 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Wejherowo
Gmina:
Wejherowo
Miejscowość:
Koleczkowo
Ulica:
Młyńska
Powierzchnia całkowita:
170.0 m2
Powiedzchnia działki:
1175.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan techniczny:
Dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM DOM w KOLECZKOWIE

LOKALIZACJA: Najbliższe otoczenie nieruchomości zabudowane jest budynkami jednorodzinnymi, w dość luźnej zabudowie, w otoczeniu mamy las jest cisza, Młyńska jest ulicą osiedlową jest spokój i mały ruch kołowy.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Spora działka gruntu zabudowana domem wolnostojącym, wybudowanym z pustaka ceramicznego, z dociepleniem zewnętrznym. Dach wielospadowy pokryty blacho-dachówką. Stolarka okienna wykonana jest z PCV. Dom posiada system wodnego ogrzewania, z piecem gazowym dwufunkcyjnym. Powierzchnia domu to około 100 m2

PARTER - stanowi pokój dzienny z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni około 40 m2, z wyjściem bezpośrednim do ogrodu. Dodatkowo na tej przestrzeni mamy łazienkę, z wanną około 4 m2. Całość jest wykończona ( glazura, biały montaż ). W salonie jest kominek, który w sezonie grzewczym stanowi znakomite uzupełnienie systemu grzewczego.

PIĘTRO: Tu mamy trzy sypialnie, o powierzchni około ( 15 ; 10 ; 8 m2 ), jest też druga łazienka, kompletnie wykończona, z kabiną prysznicową. Okna częściowo są pionowe, częściowo połaciowe.
Na terenie działki jest estetyczny wolnostojący domek ( około 50 m2 ), wykorzystywany jest jako garaż dwustanowiskowy, z dodatkowym poddaszem.
Cały terem jest ogrodzony, działka zagospodarowana ( nasadzenia zieleni, kwiatów )


Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Elektryczność: W budynku, Gaz: W budynku, Kanalizacja: Na granicy działki, Garaż: Garaż wolno stojący, Woda: W budynku, Ogrzewanie: Gazowe,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl