Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr FI019573

  • Lokal użytkowy
  • Gdynia Śródmieście
  • 5 484 840 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Lokal użytkowy
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
5 484 840 zł   11 999 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Śródmieście
Ulica:
ŚWIĘTOJAŃSKA
Powierzchnia całkowita:
457.1 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
5
Piętro:
2
Liczba pokoi:
8
Rok budowy:
2016 r.
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Opiekun:
Jolanta Odrzywolska Wójcik
Telefon do opiekuna:
501 171 259
Nr licencji:
776
Email do opiekuna:
jolanta.odrzywolska@tkn.pl

Opis oferty

LOKAL UŻYTKOWY  ZLOKALIZOWANY  W  REPREZENTACYJNYM BUDYNKU BALTIQ PLAZA W CENTRUM  GDYNI -  w najatrakcyjniejszej części ulicy Świętojańskiej  !


OPIS LOKALU:


Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 471 m2, znajdujący się na 2 piętrze  budynku Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń.  Składa się z 8 dużych i przestronnych pokoi, 3 łazienek, pom. socjalnego i serwerowni.

Lokal z powodzeniem może zostać podzielony na trzy niezależne strefy składające się z 2 do 3 pokoi, własnej łazienki i pom. socjalnego. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki dużym przestronnym oknom.

Baltiq Plaza to nowa kamienica wybudowana w 2016r. składająca się z dwu bryłowego budynku połączonego podziemnymi kondygnacjami. Na poziomie -2 znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Na pozostałych kondygnacjach komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty oraz powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Najwyższy standard wykończenia budynku, części wspólnych oraz wnętrz.


INFORMACJE DODATKOWE:


Do lokalu przynależy 5 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej - w cenie lokalu. Ogrzewanie podłogowe z OPEC, klimatyzacja. Bardzo dobry stan techniczny oraz  standard wykończenia lokalu.

Przy budynku dwa podziemne garaże dla klientów. 

Możliwość zakupu dodatkowego lokalu użytkowego o takiej samej powierzchni i analogicznym rozkładzie pomieszczeń na 1 piętrze.


LOKALIZACJA :


NIERUCHOMOŚĆ USYTUOWANA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM MIEJSCU !  Lokal znajduje się przy drodze o wysokiej intensywności ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego - to handlowo-usługowo-rekreacyjne centrum miasta.  Miejsce posiadające wiele walorów turystycznych, niezwykle urokliwe. Prestiżowe centrum Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Muzycznego, Kamiennej Góry, Gdyńskiego Centrum Filmowego, Placu Grunwaldzkiego, trasy prowadzącej do Bulwaru Nadmorskiego, gdyńskiej mariny oraz plaży miejskiej.

 

WYJĄTKOWA OFERTA, NIERUCHOMOŚĆ O SZCZEGÓLNYCH WALORACH HANDLOWYCH LUB USŁUGOWYCH 

 

 

 

Charakterystyka:

Balkon: Balkon, Umeblowanie: Nie, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: Garaż pod budynkiem, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Tak,