Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr FI019174

  • Działka pod bud. 1-rodz.
  • Rąty
  • 165 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Działka pod bud. 1-rodz.
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
165 000 zł   144 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Kartuzy
Gmina:
Somonino
Miejscowość:
Rąty
Ulica:
Wichrowa
Powierzchnia całkowita:
1144.0 m2
Forma własności:
Własność
Opiekun:
Magda Kmiecik
Telefon do opiekuna:
530 616 644
Nr licencji:
776
Email do opiekuna:
magda.kmiecik@tkn.pl

Opis oferty

Działka pod budownictwo jednorodzinne w Rątach  - 3 km od jeziora Ostrzyckiego z gotowym do zamieszkania domkiem holenderskim


Rąty – wieś kaszubska, położona w woj. pomorskim w powiecie kartuskim w gminie Somonino, na turystycznym szlaku Wzgórz Szymbarskich, na północ od jez. Rąty. Wokół w niewielkiej odległości 3 km. szereg miejscowości turystycznych : Szymbark, Wieżyca, Krzeszna i Ostrzyce. Rąty otoczone są pięknymi lasami bogatymi w grzyby i jagody.

Ta niewielka wieś kaszubska jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych miejsc na Kaszubach.


Przedmiotowa działka zlokalizowana jest u zbiegu ulic Wichrowej i Sportowej. Dojazd do działki drogą gminną.  Działka w pełni  uzbrojona doprowadzony jest prąd i woda oraz podłączona kanalizacja.  Działka jest ogrodzona a wzdłuż ogrodzenia posadzone są świerki co daje duże poczucie intymności.

Na działce Właściciele postawili dom typu holenderskiego o pow. 30m2. Domek jest podłączony  do kanalizacji , wody i prądu. W domku 2 sypialnie salon, kuchnia i łazienka. Domek jest wyposażony, bardzo zadbany i gotowy do zamieszkania. Ogrzewanie :: kominek gazowy i gerzejniki elektryczne.

W domku z powodzeniem można mieszkać od maja do października.

Na działce znajduje się również domek gospodarczy oraz miejsce do odpoczynku i grillowania. Działka jest w pełni zagospodarowana z licznymi nasadzeniami drzew owocowych, krzewów i kwiatów. Właściciele maja tam też zaaranżowany niewielki warzywniak. Można z niej w pełni korzystać bez konieczności  budowania domu.

Teren, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa działka nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Plan jest w chwili obecnej w trakcie opracowywania.

W sąsiedztwie domy jednorodzinne wolnostojące.

Doskonała oferta dla osób ceniących sobie spokój i ciszę

 

 

Charakterystyka:

Balkon: (Brak informacji), Elektryczność: Na działce, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: Na działce, Woda: Na działce,