Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr FI018586

  • Obiekt
  • Mokre
  • 1 850 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Obiekt
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
1 850 000 zł   367 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
CHOJNICKI
Gmina:
Czersk
Miejscowość:
Mokre
Ulica:
Xxx
Powierzchnia całkowita:
5040.8 m2
Powiedzchnia działki:
52773.0 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Rok budowy:
1965 r.
Stan techniczny:
Dobry
Opiekun:
Aleksandra Wójcik
Telefon do opiekuna:
501-027-309
Nr licencji:
776
Email do opiekuna:
aleksandra.wojcik@tkn.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt położony jest w kompleksie leśnym w odległości ok. 9 km od Czerska na rozległej równinie pośród lasów.

Obiekt usytuowany jest na dwóch nieregularnych działkach o łącznej powierzchni 52.773 m2. Działki stanowią zwarty kompleks o nieregularnym kształcie i placami składowymi i drogami z płyt betonowych. Wydzielony został również parking dla płaskim terenie. Działki ogrodzone sa od strony północnej drewnianym płotem lamelowym.

Przedmiotowy obiekt to w chwili obecnej działający zakład drzewny i hale produkcyjne o łącznej powerzchni całkowitej 5.040, 75m2. z urządzonymi miejscami  parkingowymi i placem manewrowym dla samochodów osobowych.

Budynki wchodzące w skład obiektu zostały wybudowane w szerokim czasie – budynek biurowo socjalny wybudowany został na początku XX wieku, natomiast budynki magazynowo-produkcyjne powstały w latach 60 i 70 XX wieku.

W chwili obecnej w skład obiektu wchodzą:

- budynek biurowo-socjalny o pow. 438 m2

- budynek produkcyjny o pow. 2.083 m2

- budynek magazynowo-produkcyjny o pow. 1.279,75 m2

- budynek techniczno-warsztatowy o pow. 1.240 m2

oraz magazyn drewniany, portiernia i budynek drewniany oraz suszarnia drewna.

Nieruchomość graniczy z terenami niezabudowanymi. Uzbrojona jest w sieć energetyczną, wodociągową, telefoniczną i kanalizacyjna (do zbiornika bezodpływowego).

Obiekt posiada wiele walorów funkcjonalnych dla przyszłego inwestora m.in. położenie nieruchomości w zbliżeniu drogi krajowej 22 umożliwiające korzystny dostęp do głównego systemu komunikacyjnego kraju, możliwość parkowania pojazdów na terenie nieruchomości, możliwość korzystania z placów manewrowych, duże utwardzone place składowe, funkcjonalne zagospodarowanie terenu i lokalizacja obiektów na terenie działki, konstrukcja budynków w stanie zadowalającym oraz położenie w terenie umożliwiającym bardzo korzystne warunki inwestycyjne.

Istnieje możliwość inwestycji np. budowa fermy fotowoltaicznej lub innej produkcji. Zapraszam na prezentacje !

Charakterystyka:

Balkon: (Brak informacji), Elektryczność: Na działce, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: Na działce, Garaż: Brak, Woda: Na działce,