Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr DB09539

  • Działka rolna
  • Zalesie
  • 999 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Działka rolna
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
999 000 zł   45 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
tucholski
Gmina:
Cekcyn
Miejscowość:
Zalesie
Ulica:
Kowalskie Błota
Powierzchnia całkowita:
22150.0 m2
Forma własności:
Własność
Stan techniczny:
(nieznany)
Opiekun:
Magda Skrzypczak
Telefon do opiekuna:
503 140 468
Nr licencji:
402
Email do opiekuna:
magda.skrzypczak@tkn.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest malownicza nieruchomość gruntowa, na którą składają się dwie działki siedliskowe o łącznej powierzchni 2,150 ha z dostępem do jeziora Okierskiego.

Działka A o powierzchnia 12 400m2,posiada 150 m linii brzegowej,działka  B o powierzchni 9340m2 położona przy drodze gminnej prowadzącej do Leśnictwa Kiełpiński Most, Okiersk 16.

Działki częściowo zalesione w ewidencji gruntów rola klasy VI  oraz lasy  La VI .

Pierwotnie na działce B posadowione było gospodarstwo rolne. Media w ulicy.

W niedalekiej odległości zabudowa gospodarstwo rolne oraz agroturystyka Kowalskie17-400m osada Kowalskie Błota,  200 m od działki jest leśniczówka,  wokół działki lasy państwowe.

Miejscowość słynie z obfitości grzybów i od lat przyciąga grzybiarzy z najdalszych zakątków kraju (sezon grzybowy trwa nieprzerwanie od czerwca do listopada), oprócz lasów są liczne jeziora, których na tym terenie jest ponad 20. Na terenie gminy odbywa się też wiele imprez artystycznych, do najważniejszych z nich należą: „Noc Świętojańska”, Dni Gminy Cekcyn, czy Nocne Misteria Nadjeziorne. W sezonie letnim w amfiteatrze odbywa się „Parada cyrkowa” oraz koncerty: „Kocioł Festival” oraz prawdziwa gratka dla fanów el-muzyki Festiwal Muzyki Elektronicznej. Wszystko to sprawia, że Cekcyn jest bardzo atrakcyjnym miejscem nie tylko dla turystów, ale i dla stałych mieszkańców. Wyjątkowa okazja dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą i szukających odskoczni od zgiełku wielkich miast w otoczeniu malowniczych jezior i Borów Tucholskich.


Charakterystyka:

Balkon: (Brak informacji), Elektryczność: Brak, Gaz: Brak, Kanalizacja: Brak, Woda: Brak, Ogrzewanie: (nieznane),